Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Prosím rodiče, aby pravidelně psali do notýsku (se sovičkou) a nejlépe také na lísteček, zda půjde jejich dítě do družiny nebo po obědě (se mnou) nebo před obědem. Brzy budou děti do třídy přicházet samy a já potřebuji písemnou informaci od zákonného zástupce, nikoliv ústní od dítěte. Stačí napsat v pondělí na celý týden. 

Netýká se dětí, které nejsou přihlášené do školní družiny, ani nechodí na obědy.

Děkuji za spolupráci.

 

 

Vážení rodiče,

kontrolujte, prosím, dětem batůžky, zda mají v nich vše, co mají mít (notýsek, penál s ořezanými pastelkami, tužkou, gumou a ořezávátkem) a nenosí do školy nevhodné věci a hračky. Dále pravidelně kontrolujte notýsek a případné sdělení podepište, abych věděla, že jste ho četli.

Za příznivého počasí chodíme s dětmi ven na školní hřiště nebo na procházky v okolí školy. Pokud nechcete, aby si děti zašpinily kalhoty, ve kterých chodí do třídy, dejte jim s sebou tepláky nebo nepromokavé kalhoty na převlečení.

Pokud půjdeme na plavání nebo do divadla, na výstavu apod. a bude deštivé počasí, dejte prosím svému dítěti nepromokavou bundu nebo pláštěnku. NEDÁVEJTE JIM DEŠTNÍK.

 

Děkuji.