Reklamní sdělení
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
Levne Radiatoryhttps://levneradiatory.pageride.czVyužijte DOPRODEJ deskových radiátorů ZA STARÉ CENY

Prosím rodiče, pokud jejich dítě nepůjde do družiny (tj. půjde s třídní paní učitelkou na oběd), aby tuto informaci napsali do notýsku (se sovičkou) a nejlépe také na lísteček. Důležité je datum, celé jméno dítěte a podpis zákonného zástupce. Pokud jsou děti přihlášené do školní družiny a půjdou do ní, nemusí již tuto informaci psát.

Netýká se dětí, které nejsou přihlášené do školní družiny, ani nechodí na obědy.

Děkuji za spolupráci.

 

 

Vážení rodiče,

kontrolujte, prosím, dětem batůžky, zda mají v nich vše, co mají mít (notýsek, penál s ořezanými pastelkami, tužkou, gumou a ořezávátkem) a nenosí do školy nevhodné věci a hračky. Dále pravidelně kontrolujte notýsek a případné sdělení podepište, abych věděla, že jste ho četli.

Za příznivého počasí chodíme s dětmi ven na školní hřiště nebo na procházky v okolí školy. Pokud nechcete, aby si děti zašpinily kalhoty, ve kterých chodí do třídy, dejte jim s sebou tepláky nebo nepromokavé kalhoty na převlečení.

Pokud půjdeme na plavání nebo do divadla, na výstavu apod. a bude deštivé počasí, dejte prosím svému dítěti nepromokavou bundu nebo pláštěnku. NEDÁVEJTE JIM DEŠTNÍK.

 

Děkuji.